Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Auto-Moto > Auto-moto služby > Zprostředkování registrace a převodů automobilů

Zprostředkování registrace a převodů automobilů

 

Jiří Sedlák, registrace a převody vozidel

V oblasti auto moto nabízíme širokou kolekci produktů. Využijte serióznosti našich služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti při zajištění auto-moto služeb. Naši prodejci vás rádi seznámí s oblíbenými produkty. Sháníte-li nový moderní vůz, neváhejte se obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Richter - Agentura Richter

Nabízíme skvělé služby v oblasti auto moto. Staneme se vaším oblíbeným autoservisem. Budeme rádi, když oceníte kvalitu našich služeb. Vašemu autu věnujeme individuální a profesionální péči. Poskytujeme auto moto služby a rychle vyřizujeme požadavky klientů. Jsme profesionály v oblasti moderních služeb. Naši odborní pracovníci pro vás zajistí stk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Černá, dopravní inspektorát

Hlavní specializací naší firmy je široká nabídka v oblasti auto moto. Serióznost a spolehlivost je to, co jsme schopni vám nabídnout. Zajišťujeme profesionální servis. U nás poskytujeme odborné znalosti z oboru auto-moto. Naše firma vám ráda poskytne dobrou cenu auto-moto služeb. Pro využití oblíbených služeb navštivte naši provozovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tatoušek, evidence motorových vozidel

Nabízíme služby v oblasti auto moto. U našich profesionálů bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Můžeme vám zaručit dobré ceny našich služeb. Ochotně zařídíme potřebné papírování místo vás. Půjčujeme vozidla s veškerým pojištěním. Pro zajištění technické prohlídky vašeho vozidla navštivte naši STK.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Kropáček, registrace vozidel

V oblasti auto moto nabízíme to nejlepší. Pokud hledáte profesionální přístup v auto-moto službách, obraťte se na nás. Naše služby jsou velmi oblíbené v automobilovém průmyslu. Na rychlost námi prováděných služeb se můžete spolehnout. Pro případ krádeže nebo autohavárie máme naše vozidla pojištěná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Bumba, zprostředkování služeb

U naší firmy objevíte skutečně širokou nabídku v oblasti auto moto. Rádi vám provedeme technickou prohlídku na naší STK. Také přestavba na automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z našich služeb. Nabízíme pravidelné prohlídky auto-moto za příznivou cenu. Pro rozvoz motorové nafty máme k dispozici vlastní cisternu. Přijeďte vyzkoušet profesionální služby naší mycí linky. Námi prodávanou motorovou naftu můžete nalít do každého auta jezdícího na diesel. Nabízíme kvalitní autokosmetiku pro váš automobil. Samoživitelkám poskytujeme slevy na naše služby. Úhrada kurzovného na splátky u nás není problém. Využijte možnost návštěvy profesionální přednášky v naší autoškole. Zprostředkujeme vám opakované opravné zkoušky nejen ze skupiny B. Zajišťujeme dopravně psychologické testy pro řidiče. Pro vaše motorové vozidlo nabízíme spolehlivou autodiagnostiku. Našich oprav autoelektroniky již využilo mnoho klientů. Půjčujeme vozy zabezpečené pojištěním. Naše půjčovna vám zajistí i dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Hájková, prodejce automobilů

U nás najdete nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme různé auto-moto služby za dobrou cenu. Provádíme auto-moto služby s ochotou. Jsme profesionály v oblasti moderních služeb. Naši profesionálové vědí, co dělají. Máme širokou nabídku oblíbených značek spolehlivých vozů. U našich služeb sázíme na kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Batovec, registrace vozidel

V naší široké nabídce v oblasti auto-moto si vybere každý. U nás se setkáte se znalými pracovníky. Na serioznost naší firmy nabízející auto-moto služby se můžete spolehnout. Zajišťujeme kompletní profesionální poradenství. Jsme velice ochotná společnost nabízející auto-moto služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Průcha, stanice technické kontroly

S naší firmou se pojí široká nabídka v oblasti auto moto. Váš vůz bude hýčkaný profesionálníma rukama našich mechaniků. U nás v servisu je důležitá kvalita. Rádi zajistíme rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Jsme specialisté na kontrolu a měření emisí. Výhodné financování dostanete z naší firmy. U nás můžete počítat s pravidelnými prohlídkami vašeho vozidla. Naše auta vám nabízíme s funkcí automatického ovládání spojky. Stk vám u nás uděláme velmi rychle. Rádi vás přivítáme a umyjeme vaše auto v naší moderní mycí lince. Námi prodávaná motorová nafta nezničí motor vašeho auta. Staráme se o vás nabídkou vhodného pojištění. Naší hlavní službou je oprava autoelektroniky. Určitě vás také zaujme naše nabídka autodiagnostiky. Nabízíme Vám výhodné podmínky pro absolvování dopravně psychologického testu. Zprostředkujeme vám opakované opravné zkoušky nejen ze skupiny B. Přijďte na naši přednášku a už nebudete chtít odejít. Přijďte využít možnosti platby kurzovného na splátky do naší autoškoly. Rádi Vám v naší autoškole poskytneme exklusivní slevu pro matky samoživitelky. Zaměřujeme se na prodej veškeré autokosmetiky. Provozujeme také půjčovnu dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Register System, s.r.o.

Vyberte si z naší bohaté nabídky auto-moto produktů. Prodáváme použité náhradní díly. Náš servis nabízí i prodej levných autodílů. Využijte naší nabídky kvalitních plechových disků. Zajišťujeme prodej ocelových disků. Najdete u nás mimo dalšího i službu prodeje litých disků. Naše kvalitní hliníkové disky vám budou dobře sloužit. Specializujeme se na prodej náhradních dílů zaručené kvality. V rámci našich služeb nabízíme prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. V naší nabídce naleznete spoustu lakovacích materiálů na prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku