Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Alois Urbiš - Agentura Alter Ego

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Čermák, léčba světlem

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Šustková - kineziolog

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kodrle - masér

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Jistě oceníte náš individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jakeš - nabídka detoxikace organismu

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dr. Pavel Zapletal - reiki

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IRIL

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Mitzoda - chiropraktik

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Hédlová - alternativní medicína

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Náš individuální přístup vás potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Homeopatická fakulta s klinikou, s.r.o.

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Využijte naši nabídku na odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku