Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

DIALCORP, s.r.o.

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR - Centrum sociálních služeb B. Bureše

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Ing. Libor Mazal

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Ožanová, masérské práce

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Jsme specialisté na odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Objednejte se k nám na konzultace. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eva Holečková, léčitel

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Garantujeme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reiki a masáže - Zuzana Vopěnková

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ostrak, alternativní medicína

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Urbiš - Agentura Alter Ego

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Čermák, léčba světlem

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku