Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

REFIL, spol. s r.o.

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Dlouhá

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Zajišťujeme také odborné poradenství. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Milevsko, spol. s r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. U nás se budete cítit příjemně. Poskytneme konzultaci každému. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDIK LINE, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠPÁLOVA, s.r.o.

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Jsme specialisté na odbornou péči. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicover, s.r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADAMUS, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NeuroCentrum, s.r.o.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Bendová

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Zajišťujeme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ERIDU

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zbavíme vás obtíží bez léků a operací, přijďte k nám na rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku