Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Lenka Brzková - Výživové poradenství

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prooptik

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. U nás je vždy příjemné prostředí. U nás můžete požádat i o konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská nemocnice Neratovice

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALAEL CZ, spol. s r.o.

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTRA Město Albrechtice, s.r.o.

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Vyznáváme zásady odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M OPTIK STUDIO, spol. s r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Naše firma se postará o individuální přístup. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rehabilitační studio 3R

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinic

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika KOLF

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Naše kožní ambulance se věnuje diagnostice, léčbě i prevenci nejrozšířenějších kožních onemocnění. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory. Poskytujeme ortopedickou péči pacientům různého věku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATLANT

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Preferujeme individuální přístup. Spolehněte se na naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku