Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

MUDr. Pavla Kočvarová

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluše Veselovská

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Mrázek

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Rehabilitační cvičení provádějí zkušení pracovníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kučírková - Léčivé masáže

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluchadlová akustika spol. s r.o. - INTERTON SLUCHADLOVÁ AKUSTIKA, spol. s r.o.

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CLINICAL HAIR & HEALTH Vlasové centrum a trichologická poradna

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. V našem zařízení se vám dostane odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alice Mikulcová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Provozujeme také stomatologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Dlouhá

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Praktický lékař pro dospělé spolu s týmem ochotných sester je tu pro vás. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Černý

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás máte možnost využít poradenství. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařský dům Laurea

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Svým klientům nabízíme individuální přístup. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naši lékaři se věnují především chirurgickému oboru. Pomůžeme vám překonat vaše ortopedické problémy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku