Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Vršovická zdravotní a.s.

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Obor všeobecné chirurgie se velice rychle rozvíjí, a proto se naši lékaři neustále vzdělávají. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky. Naše rehabilitační ordinace se věnuje rekonvalescenci po úrazech a operacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Clahar

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zubní ordinace MUDr.Zavadilová

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro osobní růst a seberozvoj

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Pokud máte trápení, zastavte se v naší psychologické poradně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Markéta Čurdová - EFT poradna

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Pečujeme o udržení příjemného prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RADEMA servis, s.r.o. - Akupunktura - MUDr. Barbara Malyszová

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní psychotest- PhDr. Lenka Brichová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medical Consultants, s.r.o.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Svým klientům garantujeme individuální přístup. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fyziomami Zlín - cvičení po porodu

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Individuální přístup je nám vlastní. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Hladíková. Ambulance pro choroby kožní a pohlavní s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Náš personál je profesionální a ochotný. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku