Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

pedikúra Balzám

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Massage Jadran

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková Centrum Rodinka

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Naše předporodní kurzy získávají na čím dál větší oblibě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUD.Tomáš Doležel

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Poskytujeme kompletní zdravotní služby pro dospělé pacienty. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Ludmila Hudcová

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Estetické studio Profemina

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baobab+masáže Petra Janovská

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosmetika Renata

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Rádi vám poskytneme konzultace. Využijte našich znalostí aktuálních změn. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace lékařů polikliniky v Uherském Hradišti, s.r.o.

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Spolehněte se na naše konzultace. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bačová Lenka, MUDr.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Součástí naší služby je též odborná konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku