Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Daria Heřmanová-alternativní medicína

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Patáková bylinka

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. U nás můžete požádat i o konzultace. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Khür - Harpyje

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAN BAO, s.r.o.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Šulcová

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Využijte také naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislava Havlínová - Bylinka

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. I vy můžete využít naši odbornou péči. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Valentová

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Jonáš

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Náš individuální přístup vás potěší. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rostislav Prokopjuk - Centrum zdraví Aura

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Svorová - agentura Mili

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku