Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Alois Macháček - ALMACH MARKETING

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Využijte ochotný přístup našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Vladimíra Vápeníková léčivé byliny

Nabízíme odborné zdravotní služby. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Čmelíková-duchovní léčení

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Tomáš Přikryl-přírodní léčba

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Potěší vás náš individuální přístup. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Poskytujeme kompletní zdravotní služby pro dospělé pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Chomová

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Využijte také naše konzultace. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Zbavíme vás obtíží bez léků a operací, přijďte k nám na rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Jiří MAZÁNEK - Pražská projága

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Sedlmajerová - Duchovní diagnostika

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Připravíme vám odborné konzultace. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alaza, s.r.o.

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Náš individuální přístup jistě oceníte. Rádi pro vás zajistíme i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daria Heřmanová-alternativní medicína

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Patáková bylinka

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. U nás můžete požádat i o konzultace. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku