Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Jiřina Jelínková-antistresové terapie

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bláhovec-alternativní medicína

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Nebojte se konzultace s námi. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Zelená-alternativní medicína

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tarapharm, společnost s ručením omezeným

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Šeráková

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Zajišťujeme také odborné poradenství. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vít Syrový-naturterapie

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. U nás je vždy příjemné prostředí. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Využijte ochotný přístup našeho personálu. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Olšanová-

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Poskytneme konzultaci každému. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reconnection - Léčivá energie

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. U nás je vždy příjemné prostředí. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Tenčl

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Respektujeme individuální potřeby našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Pudil-pediatrie a homeopatie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Můžete s námi konzultovat cokoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku