Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Barevný svět, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Využijte našich znalostí aktuálních změn. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iveta Špatenková-alternativní medicína

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jarmila Šimáková-AFT terapie

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Nebojte se konzultace s námi. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Pokud byste rádi zlepšili svou výslovnost, navštivte naši logopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emília Mariašová-alternativní léčba

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Náš individuální přístup vás potěší. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Ščučka

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Pokud máte pocit, že vám nepomáhá konvenční léčba, vyzkoušejte naši regresní terapii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EPAM Distribution, s.r.o.

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Na konzultaci u nás se budete těšit. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Krejčová-konstituční homeopatie

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. I vy můžete využít naši odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dr. Du Fukun-čínská medicína

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WANK, spol. s r.o.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Garantujeme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kalikratis Filipidis

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku