Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Kamil Rataj - diagnostika chorob, jóga

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Neprašová - terapie

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Homeopatická klinika Praha, s.r.o.

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. V oblasti imunologie nabízíme kvalitní zdravotní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sitia, spol. s r.o.

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristýna Heřmánková

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Julie Malíková

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Spolehněte se na naše konzultace. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Kajtarová-astrologie

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Zajistíme vám odbornou péči. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Beneš-alternativní léčba

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barevný svět, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Využijte našich znalostí aktuálních změn. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iveta Špatenková-alternativní medicína

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku