Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Ing. Kamil Večeřa - SunRise

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Jsme připraveni kdykoli vám poskytnout odbornou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kotábová - terapie,masáže

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Škorpilová - ezoterní léčení

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Esther Skuhrovcová - poradenství

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIRRASTIL, s.r.o.

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Provádíme také konzultační činnosti v oblasti mikrobiologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Kotrbová - detoxikace organismu

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Individuální přístup je nám vlastní. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Chvátalová - DCH

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativní medicína a léčitelství

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Holubová - osteopatie

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iurie Troian - diagnostické přístroje

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. I vy můžete využít naši odbornou péči. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku