Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Lumír Hladík - přírodní prostředky pro zdraví

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilja Žáček - terapie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Vždy klademe důraz na individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Halašová - terapie

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ordinace akupunktury a homeopatie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Věra Slavíková - Mentis

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Popelková

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Kubášková - psychoterapie

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Doubrava - tělesná hygiena

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Livia Vážná Hoffmannová - alternativní medicína

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V našem zařízení máte jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josefa Huttová - masáže,alternativní léčba

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku