Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Pragon, s.r.o.

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Essence

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Harmonie

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Poskytneme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Koritenský - Ondra

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Svým klientům nabízíme individuální přístup. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALADRIEL privátni bylinná poradna, s.r.o.

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marie Chalupová-přípravky z hlívy ústřičné

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivana Kůdelová - duševní a fyzické potíže

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. U nás máte možnost využít poradenství. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Zahradníčková, doplňky stravy

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Připravíme vám odborné konzultace. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumír Hladík - přírodní prostředky pro zdraví

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilja Žáček - terapie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Vždy klademe důraz na individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku