Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Pain, s.r.o.

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Řešátko - akupunktura,masáže

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragon, s.r.o.

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Essence

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Harmonie

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Poskytneme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Koritenský - Ondra

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Svým klientům nabízíme individuální přístup. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALADRIEL privátni bylinná poradna, s.r.o.

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marie Chalupová-přípravky z hlívy ústřičné

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivana Kůdelová - duševní a fyzické potíže

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. U nás máte možnost využít poradenství. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Zahradníčková, doplňky stravy

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Připravíme vám odborné konzultace. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku