Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Mgr. Martina Konečná - alternetivní způsoby léčby

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Doris Danielová - ordinace celostní medicíny

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Světla Smejkalová - alternetivní medicína

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Spolehněte se na naše konzultace. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Tomek - alternativní medicína

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Drábek - léčitel

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Poskytneme vám individuální přístup. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kohoutová - Primaverav - Alternativní medicína a léčitelé

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. U nás můžete využít také službu poradenství. U nás je vždy příjemné prostředí. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Klogner-, kosmetická poradkyně

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Nabízíme vám individuální přístup. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Li Li Medicament, s.r.o.

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Zachová - masáže

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Zajistíme vám odbornou péči. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTARI, s.r.o.

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. U nás se budete cítit příjemně. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku