Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Pavlína Hanzlíčková - alternativní léčba

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Čupera - homeopat

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Poskytujeme odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Dočkalová - psycholog

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Fialová - komplexní vyšetření organismu

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VEGA-VA, obecně prospěšná společnost

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Palátková - léčitelka

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Černý - homeopat

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh pro duchovní pomoc v životě, Česká republika, o.p.s.

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Šenkyříková - psycholožka

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku