Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

 
 

Hana Dočkalová - psycholog

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Fialová - komplexní vyšetření organismu

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VEGA-VA, obecně prospěšná společnost

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Palátková - léčitelka

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Černý - homeopat

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh pro duchovní pomoc v životě, Česká republika, o.p.s.

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Šenkyříková - psycholožka

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Konečná - alternetivní způsoby léčby

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Doris Danielová - ordinace celostní medicíny

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku