Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Zdravotnická zařízení

 
 

Družstvo lékařů Diagnostického centra

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicopharm, spol. s r.o.

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Morisová

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agel, a.s.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kasan

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Specializujeme se na zdraví dospělých osob. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Švaříčková, praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medispol, spol. s r.o.

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milery, s.r.o.

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Můžete s námi konzultovat cokoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Kovaříková - porodní asistentka

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Oberajtrová - předporodní kurzy

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra. Poskytujeme veškerou předporodní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku