Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Zdravotní poradny

 
 

Jarmila Greplová Odvykání kouření

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu Vital

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. David Plaček - Farmaceutická péče

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum naděje a pomoci

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marie Hermanová - vzdělávání a poradenství

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. et Ing. Daniel Foltýn, Ph.D., expozice osob

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Jana Koudelová - homeopat

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Poskytujeme konzultace pro naše klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laktační liga-poradenství pro těhotné matky

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Nabízíme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NeuroCure, s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři. Zbavíme vás obtíží bez léků a operací, přijďte k nám na rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Petráček - poradenství v oblasti sexu

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku