Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Zdravotní instituce

Zdravotní instituce

 

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě

Jsme instituce, které záleží na ochraně zdraví. Zajišťujeme rychlou zdravotnickou pomoc. Serióznost pracovníků naší zdravotní instituce je pro nás samozřejmostí. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství. Ochota zaměstnanců naší zdravotní instituce je samozřejmá. Máme veškeré kompetence k výkonu státního zdravotního dozoru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Nová Ves

Naše zdravotní instituce se věnuje zejména ochraně zdraví. Dodržování požadovaných norem je u nás samozřejmostí. Ochotně vám poradíme i s vaším problémem. V portfoliu našich služeb naleznete rychlou zdravotnickou pomoc. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Vratimov

Ochrana zdraví je naší hlavní náplní. Ochotně vám poradíme i s vaším problémem. Naše instituce přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Nabízíme služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Díky našim znalostem vám pomůžeme s vašimi problémy. Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenství. Kontaktujte v případě potřeby naše hasiče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Pustkovec

Služby naší zdravotní instituce jsou zaměřeny na ochranu lidského zdraví. Využijte v naší zdravotní instituci také nabídky poradenství. Zabýváme se kontrolou dodržování norem. S ochotou vám pomůžeme vyřešit vaše potíže. Rychlost práce v naší zdravotní instituci jistě oceníte. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Podstatou naší činnosti je ochrana lidského zdraví. Orientujeme se na kontrolu dodržování norem. Naše firma přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Naše hygienická laboratoř nabízí odborné analýzy a rozbory. Neváhejte kdykoli oslovit náš zdravotní ústav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska okresní sdružení Frýdek - Místek

Jsme také odborníky v oblasti ochrany zdraví. Zabýváme se poskytováním zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. K poskytování služeb z oblasti zdravotnictví přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Využijte v naší zdravotní instituci také nabídky poradenství. Jako sbor hasičů zasahujeme při požárech, živelných pohromách a jiných mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Mosty u Jablunkova

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. Při vykonávání naší činnosti se opíráme o hluboké znalosti oboru. Naše zdravotní instituce disponuje pouze vyškolenými zaměstnanci. Naše instituce přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Dodržování požadovaných norem je u nás samozřejmostí. Naši odborníci přistupují ke každému klientovi s ochotou a vstřícností. Náš hasičský sbor organizuje osvětové akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Nižní Lhoty

Ochrana vašeho zdraví je pro nás důležitá. Naši specialisté vystupují vždy seriozně a bez předsudků. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Naše společnost přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Hluboká znalost oboru je naší velkou předností. Při poskytování zdravotnických služeb vystupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotní ústav se sídlem v Brně

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Poradenství je součástí nabídky naší zdravotní instituce. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce. Nabízíme služby hygienické laboratoře. Zdravotní ústav je připraven poskytnout vám v případě potřeby své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně

Naše zdravotní instituce má zájem především o ochranu vašeho zdraví. Naše zdravotní instituce je zavázána k dodržování stanovených norem. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. V rámci vykonávání naší činnosti se neustále zdokonalujeme ve znalosti oboru. Zaměřujeme se na poskytování služeb hygienické stanice. Hygiena dětí, kterou vykonáváme, se zaměřuje na studium a analýzu zdravotního stavu dětí a mladistvých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku