Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Základní školy

 
 

ZŠ Ostrava, Kounicova

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Poskytneme vám 100% poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvláštní škola Ostrava-Mariánské Hory, Karasova

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Naše družina je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava - Slezská Ostrava, Těšínská

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Na naši základní školu se můžete spolehnout. Zaručujeme vám příjemné prostředí v jídelně, kterou provozujeme. Děti jsou v družině pod odborným dohledem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ostrava-Poruba, Ukrajinská

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Pokud hledáte místo s kvalitním stravováním, navštivte naši jídelnu. Naše družina zabaví vaše děti mimo vyučování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Poruba, Čkalovova

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Jsme základní škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Žáci se mohou stravovat ve školní jídelně. Zajištěna je u nás rovněž družina. Naučíme vás, jak být správným fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ speciální Diakonie ČCE Ostrava

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu. Zaměstnanci naší mateřské školy se intenzivně a spolehlivě věnují všem dětem. Naše základní škola je dobrým místem ke vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Vítkovice, Halasova

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. V naší družině nabízíme zájmové aktivity či odpočinkovou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava, Na Vizině

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. O naše studenty se ochotně staráme. V naší jídelně najdete chutné občerstvení. Součástí naší instituce je i družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, s.r.o.

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Zvolte si ke vzdělání svých dětí naši základní školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava Srbská

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů. Děti jsou v družině pod odborným dohledem. Naše vzdělávací instituce má i vlastní knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku