Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Zahraniční a mezinárodní instituce

Zahraniční a mezinárodní instituce

 
 

Britská obchodní komora v České republice

Naším hlavním cílem je poskytování kvalitních služeb občanům. Občanům pomohou naši vyškolení zaměstnanci s potřebnými zkušenostmi. V naší instituci Vám rádi poskytneme i poradenství. Pracovníci naší instituce Vám s ochotou pomohou. Sdružujeme odborné, zkušené a seriózní profesionály, kteří vám vždy pomohou. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich odborných znalostí. V naší instituci se zabýváme také činností obchodní komory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HST Obchodní komora Švýcarsko - Česká republika

Jsme zavázáni poskytovat služby občanům. Naši vyškolení zaměstnanci jsou připraveni Vám pomoci. Posloužíme vám s nadstandardní ochotou a erudicí. Efektivní poradenství patří mezi naše vyhledávané služby. V naší mezinárodní instituci využíváme zejména našich bohatých znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Afghánistán - Velvyslanectví Afghánské islámské republiky

Přinášíme kvalitní služby všem občanům. Naše společnost zaručuje erudici všech pracovníků a serióznost. Jsme organizace poskytující komplexní poradenství všem občanům. Vystihuje nás ochota pomoci v každé zapeklité situaci. Provozujeme kvalitní informační a poradenské služby díky znalostem našich odborníků. Naši zaměstnanci jsou důkladně vyškolení profesionálové s patřičným vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Albánie - Velvyslanectví Albánské republiky

Využijte služeb občanům, které nabízíme. V naší společnosti poskytujeme seriózní podmínky pro spolupráci. Občanům pomohou naši vyškolení zaměstnanci s potřebnými zkušenostmi. Poskytneme radu a znalosti v občanské oblasti. Nabízíme vám pomocnou ruku a neobvyklou ochotu. Naše instituce nabízí také možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Indie - Velvyslanectví Indické republiky

Zastřešujeme specifické služby občanům. Jako špičkově vyškolení odborníci vám poskytneme všechny nezbytné znalosti. Vyškolení zaměstnanci vás přivítají v naší firmě a svou odborností přispívají ke kvalitě služeb. Serióznost našich pracovníků urychlí řešení Vaší situace. Naše mezinárodní instituce se vyznačuje ochotou pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irák - Velvyslanectví Irácké republiky

Neváhejte využít služeb občanům, které poskytuje naše instituce. Nabízíme podporu a poradenství ve specifických oblastech občanské problematiky. Naším posláním je ochotně a efektivně vypomáhat potřebným. Všichni zaměstnanci naší mezinárodní instituce jsou pečlivě vyškoleni. Naše společnost podporuje občanskou informovanost na základě znalostí profesionálů. V naší instituci se setkáte se seriózním jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuvajt - Velvyslanectví Státu Kuvajt

Neváhejte využít služeb občanům, které poskytuje naše instituce. Zaštiťujeme odbornou pomoc a poradenství. Serióznost našich pracovníků urychlí řešení Vaší situace. Obraťte se kdykoli na některého z našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme vám pomocnou ruku a neobvyklou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libye - Velvyslanectví Libyjského státu

Přinášíme kvalitní služby všem občanům. Naším společným jmenovatelem jsou ochota, profesionalita a zběhlost v řešení úkolů. Sdružujeme odborné, zkušené a seriózní profesionály, kteří vám vždy pomohou. Z širokých znalostí zaměstnanců naší instituce může těžit každý, kdo naši pomoc vyhledá. Poskytujeme kvalitní balíček služeb, naši zaměstnanci jsou pro tyto účely náležitě vyškolení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velvyslanectví Nizozemského království

V rámci služeb občanům Vám rádi pomůžeme. Využijte našich zkušeností a neobyčejné ochoty pomoci. Erudovaní odborníci, jež zaměstnáváme, vám poskytnou nabyté znalosti. Specializujeme se na všestranné poradenství. Zajišťujeme seriózní a kvalitní služby. Na našem velvyslanectví jste v případě potřeby vždy vítáni. Obstaráváme víza a povolení nezbytná pro vycestování a podporu obchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Portugalsko - Velvyslanectví Portugalské republiky

Zastupujeme zájmy jednotlivců a nabízíme služby občanům. S radostí využijeme svých znalostí, abychom Vám pomohli. Zajišťujeme seriózní a kvalitní služby. Využijte našich zkušeností a neobyčejné ochoty pomoci. Nabízíme podporu a poradenství ve specifických oblastech občanské problematiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku