Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Záchranné služby

 
 

Místní skupina OS ČČK Ostrava Speleorescue

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa-helicopter, spol. s r.o.

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. U nás máte možnost využít poradenství. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sadop, s.r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Sus - PVZS

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AmbuAir, spol. s r.o.

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení záchranných služeb ČR

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurescue, spol. s r.o.

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HBZS Praha-vrtyzáchranné práce v dolech

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace samaritánů ČR

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku