Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Středisko praktického vyučování Jednota, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Spolehněte se na ochotu naší školy. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Jsme specialisté v poradenských službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FA PRAKTIK s.r.o. Středisko praktického vyučování, s.r.o.

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Poskytneme vám 100% poradenství. Nabízíme seriozní vzdělávání. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme studium na vysoké škole. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická Frenštát pod Radhoštěm

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Šenov u Nového Jičína

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola odborná a speciální Klimkovice

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Přicházíme s možností studia oboru zahradník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště stavební Opava

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Využijte možnosti kvalitního studia na naší střední škole. Nabízíme studium v oboru instalatér.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Opava, Husova

Příjemné prostředí naleznete u nás. Ve všem vám poradíme. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Opava

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Učitelé na naší střední škole vedou děti k samostatnosti. Zaměřujeme se na provoz moderní jídelny. Vzdělání v oboru zahradník vám rádi umožníme. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická Opava, Kolofíkovo nábřeží

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Zázemí naší vzdělávací instituce tvoří mimo jiné i jídelna. Zaměřujeme se na vzdělávání nástrojařů. Naše vzdělávací instituce vám dá znalosti na to být dobrým obráběčem kovů. Naučíme vás, jak být spolehlivým pracovníkem ve stavebnictví. Našim studentům je k dispozici místní knihovna. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku