Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední škola průmyslová Krnov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Bruntál

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše základní škola splní vaše náročné požadavky. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Využijte možnosti stravování v naší příjemné jídelně. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Nabízíme vzdělávací kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Český Těšín

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola hotelová a obchodně podnikatelská Český Těšín

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Vzděláváme ty nejlepší aranžéry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Karviná

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naší doménou je kvalitní poradenství. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na ochotu naší školy. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Net Office Orlová, spol. s r.o.

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. U nás pracuje jen ochotný personál. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. V naší základní škole se vaše děti skvěle zabaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola Orlová

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Využijte nabídky studia na naší střední škole. Zaměstnanci našeho gymnázia se spolehlivě věnují všem dětem. V naší jídelně máme skvělý výběr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o.p.s.

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola přírodovědecká a zemědělská Nový Jičín

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Naše poradenství vás nezklame. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mendelova střední škola Nový Jičín

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Naše střední škola Vám poskytne to nejlepší vzdělání. Zabýváme se provozem jídelny. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku