Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

English for Life

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola gastronomická, s.r.o.- Vzdělávací instituce

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Ukážeme vám ochotu naší školy. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola, internát a školní jídelna Olešnice na Moravě

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Garance, o.p.s.

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola technická a Střední odborné učiliště Znojmo

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Jsme profesionálové, kteří se vyznají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Znojmo

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Využijte možnosti stravování v naší příjemné jídelně. Získejte s námi vzdělání v oboru zahradník. Ukážeme vám, jak se stát dobrým fotografem. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Podyjí, s.r.o.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Využijte nabídky studia na naší střední škole. Z naší umělecké školy mají děti velkou šanci u přijímaček na další studium. Naše instituce se věnuje vzdělávání truhlářů. Naše instituce vás připraví na profesní dráhu fotografa. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře. Oslovte nás ohledně vzdělání ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola obchodní a Střední odborné učiliště řemesel Moravský Krumlov

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Ke svým klientům přistupujeme seriozně. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělství a služeb Albrechtice

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Přinášíme možnost studia pro budoucí zahradníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Poradenství je také náplní naší práce. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku