Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Dbáme na to, aby naše semináře byly přínosné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště Vyšehrad

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Studujte u nás, chcete-li se stát knihařem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechnická Praha

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Můžete u nás využít službu poradenství. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště obchodní

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Studujte u nás podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o.

U ná snaleznete příjemné prostředí. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Ochotu našich vyučujících nabízíme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Nabízíme poradenství od profesionálů. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Ke svým klientům jsme ochotní. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše střední škola připraví vaše děti na život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště Kunice

U ná snaleznete příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Na naší střední škole máme k dětem individuální přístup. Naučíme vás malířskému řemeslu. Vzdělání v oboru aranžérství s námi snadno získáte. Využijte také našeho příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Přijďte do naší jídelny a pochutnejte si na skvělém jídle. U nás můžete dosáhnout vzdělání v oboru kuchař-číšník. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Optima - duo, spol. s r.o.

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku