Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Smíchovská střední průmyslová škola Praha

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Ochota je důležitá. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zahradnická, s.r.o.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Jedním z našich studijních oborů je i zahradník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechnická Praha 10

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naše instituce je cestou k dráze profesionálního fotografa. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10, U krbu

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Součástí naší instituce je i vlastní jídelna. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Praha 3, U vinohradského hřbitova

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická hlavního města Prahy

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola sdělovací techniky Praha

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K-TV - středisko praktického vyučování, s.r.o.

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše poradenské služby jsou kompletní. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku