Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední odborná škola podnikatelská PROFIT, spol. s r.o.

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. U nás pro vás otevíráme i obor kuchař-číšník. Náš fotograf vám nabízí své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ, spol. s r.o.

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Jsme specialisté v poradenských službách. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Rozšíříme vaše znalosti. Odneste si dobré vzdělání z naší střední školy. Postupy naší jídelny při přípravě pokrmů splňují platné hygienické předpisy. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se aranžérem. Studujte u nás podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola informatiky a podnikání, s.r.o.

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Spolehněte se na ochotu naší školy. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Pořádáme kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola slaboproudé elektrotechniky

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Přinášíme vám knihovnické služby pro malé i velké čtenáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Předáme své bohaté znalosti budoucím autoelektrikářům. Budoucí automechanici u nás najdou kvalitní vzdělání. Jsme tím správným místem, pokud chcete být elektrikářem. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Zapište se do našeho oboru o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola zeměměřická Praha

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše jídelna připravuje různé pokrmy, které jsou nejenom chutné, ale i zdravé. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště služeb Praha 9, Novovysočanská

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Nabízíme zaručenou serioznost. Přihlaste své děti na naší střední školu. Přijďte si pochutnat do naší pěkné jídelny. Přímo u nás můžete využít služby fotografa. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště pro sluchově postižené, o.p.s.

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku