Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Poskytujeme vzdělávání v oblasti služeb v ubytování. Přihlaste se ke studiu na knihaře. Nabízíme studium v oboru truhlář. Tesařům nabízíme potřebné vzdělání. Zajišťujeme vzdělání v oboru lakýrník. Naučíme vás malířskému řemeslu. Pokud hledáte místo s kvalitním stravováním, navštivte naši jídelnu. Nabízíme kvalitní služby střední školy. Každý rodič ocení služby naši základní školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola informatiky a spojů Brno

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Ochota našich vyučujících je zaručena. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o.

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DISCRET s.r.o - Školicí středisko

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Nabízíme vzdělávací kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Přijímáme přihlášky do naší základní školy. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. V našem oboru se naučíte pracovat jako zahradník. Neváhejte se zapsat na naše semináře. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Sokolnice

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Budoucím autoelektrikářům přinášíme kvalitní vzdělání. Umožníme vám vzdělání v oboru elektrikář. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Hodonín

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Vzdělání a ochota je to, co nabízíme. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Studujte kvalitně na naší střední škole. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola oděvní a Střední odborné učiliště Strážnice

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Naše prostory pro ubytování jsou k dispozici všem studentům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Strážnice

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. Pořádáme kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Praha

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku