Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední škola oděvní a obchodně podnikatelská Frýdek - Místek

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Frýdek-Místek

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Ke svým klientům jsme ochotní. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Naše střední škola učí zábavnou formou. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská a lesnická Frýdek-Místek

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Přijímáme přihlášky do našeho oboru podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Třinec - Kanada

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Naše jídelna připravuje různé pokrmy, které jsou nejenom chutné, ale i zdravé. V rámci naší instituce můžete absolvovat studium v oboru kuchař-číšník. Vyučíme vás v instalatérském řemesle. Naučíme vás zámečnickému řemeslu. Naučíme vás, jak být spolehlivým elektrikářem. Poradíme vám, čemu se jako dobrý truhlář vyvarovat. Poradíme vám, čemu se jako dobrý zedník vyvarovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technických oborů Havířov

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše instituce se věnuje vzdělávání elektrikářů. Jsme škola pro podnikání. Jsme tím správným místem, pokud chcete být pracovníkem ve stavebnictví. Vyberte si nějakou z našich možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Naše základní škola je vám k dispozici. Kvalitní vzdělání získáte na naší střední škole. Z našeho gymnázia mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Naše jídelna nabízí velký výběr pokrmů. Studujte u nás na fotografa. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechnická Brno

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Rozšíříme vaše znalosti. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Neváhejte využít i možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku