Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště Břeclav

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme studium na vysoké škole. V naší jídelně vaříme zdravě. Neváhejte se přihlásit do oboru elektrikář. Zabýváme se ekonomikou. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní. Otevřen je i obor klempíř. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o.

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Zajišťujeme vzdělání v oboru kuchař-číšník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická, s.r.o.

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Máme velké znalosti k učení druhých. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Zapište se do našeho oboru o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště Cvrčovice

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Serioznost je pro nás prvořadá. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Nabízíme možnost studia v oboru aranžér.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Poskytujeme dobré vzdělání automechanikům. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Obraťte se na nás, pokud máte zájem o obor klempíř.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov Račice

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. U nás je ochota vždy zaručena. Naše instituce se věnuje vzdělávání malířů. Vzděláváme nové úspěšné aranžéry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Nová Paka

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. V naší jídelně připravujeme zdravé pochoutky. Poradíme vám, čemu se jako dobrý zámečník vyvarovat. Naučíme vás řemeslu v oblasti elektřiny. Budoucí nástrojaři studují na naší škole. Díky nám se můžete stát skvělým fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání. Pochutnejte si v naší jídelně. Přihlaste se na naše zajímavé semináře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola obchodu a služeb, s.r.o.

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku