Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední škola technická Jihlava

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Naučíme vás řemeslu v oblasti elektřiny. Budoucím nástrojařům přineseme kvalitní vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola veterinární Hradec Králové

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Serioznost je pro nás důležitá. Pochutnejte si v naší jídelně. Dbáme na to, aby naši studenti měli dostatečné znalosti z ekonomiky. Naše škola poskytuje krátkodobé i dlouhodobé možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NICOM, a.s.

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Poradíme vám, jak fotit při různých příležitostech. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AZ SMART - vzdělávací centrum

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Nabízíme studium na vysoké škole. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola na Proseku

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Ukážeme vám, jak správně podnikat. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gopas, a.s.

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Nejen serioznost je naší doménou. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás se můžete stát profesionálním fotografem. Získejte s námi vzdělání v oboru architekt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Mikulov

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská SOŠ Klobouky u Brna

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše základní škola nabízí příjemné prostředí, ve kterém se žáci cítí vždy dobře. Navštivte také naši příjemnou jídelnu. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku