Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. V naší základní škole se o vaše děti postaráme. Naše střední škola je velice prestižní. Rádi Vám uvaříme v naší jídelně. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. V našem oboru se naučíte pracovat jako obráběč kovů. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelová střední odborná škola, Gymnázium a Střední odborné učiliště služeb, s.r.o.

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Záměrem našeho gymnázia je dostatečná vzdělanost dětí. Neváhejte se přihlásit na naší fotografickou školu. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Hradec Králové

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Źáky naší základní školy učíme nejenom základním vědomostem, ale i konfrontaci s vrstevníky a řešení problémů. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola polytechnická Jihlava

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naše střední škola učí zábavnou formou. Vyučujeme ekonomiku na vysoké úrovni. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SŠ automobilní Jihlava

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko praktického vyučování a Domov mládeže PSJ, o.p.s.

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Oslovte nás ohledně vzdělání ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola obchodu a služeb Jihlava

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Zajišťujeme vzdělání v oboru kuchař-číšník. Poskytujeme vzdělání všem fotografům. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Jihlava

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Naše střední škola je velice prestižní. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Využijte také naši jídelnu. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku