Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kadaň

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. V naší instituci pracuje také fotograf. Vzdělávejte se s námi v oboru architekt. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se mistry ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Kamenice nad Lipou

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Budoucí automechanici u nás najdou kvalitní vzdělání. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Pelhřimov

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Vaše děti se v naší základní škole opravdu naučí. V naší jídelně jsme Vám připravili nabídku chutných pokrmů. Otevřeli jsme i obor automechanik. Jsme tím správným místem, pokud chcete být zámečníkem. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. Nabízíme kvalitní vzdělání pro truhláře. Poskytujeme vzdělávací obor i pro nástrojaře. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Opočno

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola a Střední odborné učiliště, s.r.o.

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelová škola Třebíč

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. Rádi Vám také zařídíme možnost ubytování. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Poradíme vám, čemu se jako dobrý truhlář vyvarovat. Přinášíme vám také možnost vzdělání v oboru elektrikář. U nás se vyučíte automechanikem. Poskytujeme adekvátní vzdělání autoelektrikářům. Vzdělání pro lakýrníky vám rádi zajistíme. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Pracovníci naší základní školy se těší na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická Žďár nad Sázavou

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Důvěřujte naší serioznosti. Jsme ochotní. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Můžete využít i naši jídelnu. Zapište se do našeho oboru fotograf. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu. Nabízíme také kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku