Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. V našem oboru se naučíte pracovat jako klempíř. Nabízíme studium ve stavebním oboru. Náš obor je pro vás ten pravý, pokud se chcete věnovat architektuře. Poradíme vám, jak vést vlastní podnikání. V naší instituci pracuje také fotograf. Zabýváme se vzděláváním zedníků. Naše instituce se věnuje vzdělávání truhlářů. Přihlaste se do naše oboru a staňte se tesařem. Vyučíme vás v lakýrnickém řemesle. Budoucím malířům přineseme kvalitní vzdělání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Přihlaste své děti na naší střední školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromé středisko praktického vyučování Mariánské Lázně, s.r.o.

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Náš přístup je komplexní a seriózní. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Mariánské Lázně

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Naše gymnázium je velice prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Naučíme vás instalatérskému řemeslu. Nabízíme studium v oboru elektrikář. Poskytujeme kvalitní vzdělání i pro zedníky. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Poskytujeme vzdělávací kurzy v oblasti stavebnictví. Poskytujeme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Loket

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Využijte nabídky naší základní školy. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky. Poradíme vám, čemu se ve stavebnictví vyvarovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Ostrov

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Při vašem vzdělávání se můžete spolehnout na naše vyškolené zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a střední odborné učiliště, s.r.o.

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Vzdělání v oboru aranžérství s námi snadno získáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko praktického vyučování GRANDHOTEL PUPP, o.p.s.

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Dalovice

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku