Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Potravinářské středisko praktického vyučování, s.r.o.

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Ve všem potřebném vám poradíme. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Zaručujeme 100% znalost věci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická a obchodní Dačice

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Učitelé na naší střední škole vedou děti k samostatnosti. Poskytujeme vzdělávací obor i pro truhláře. Poskytujeme dostatečné vzdělání na to stát se obráběčem kovů. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. V rámci naší instituce funguje také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Spolehněte se na ochotu naší školy. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Jsme odborníky na vzdělávání v oblasti ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola České Velenice

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Přijímáme přihlášky na naši střední školu. Zaměřujeme se na provoz jídelny. Poskytujeme vzdělávací obor i pro nástrojaře. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem. Vyučujeme ekonomiku na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Písek

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Přijďte si prohlédnout naši základní školu. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Jídelna je součástí naší instituce. Zapište se do našeho oboru o podnikání. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Netolice

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Na ochotě si u nás zakládáme. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Naše služby zahrnují také poradenství. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště služeb Vodňany

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. S námi se můžete vyučit jako kvalitní zámečník. Nabízíme kvalitní vzdělání pro nástrojaře. Naše vzdělávací instituce vám dá znalosti k tomu být dobrým zahradníkem. Vyberte si nějakou z našich možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řemesel a služeb Strakonice

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Máme znalosti v mnoha oborech. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Studujte kvalitně na naší střední škole. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku