Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Vyberte si z nabídky naší jídelny. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Vyučujeme obor kuchař-číšník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická České Budějovice

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota našich vyučujících je zaručena. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Jsme seriozní. Naším cílem je předávání znalostí. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota je důležitá. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teologická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor. V naší instituci najdete také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Jsme znalí oboru. Jsme specialisté na bakalářské obory. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor. Půjčte si knížku z naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. U nás si svůj seminář vybere opravdu každý. Zaregistrujte se v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VŠ technická a ekonomická v Českých Budějovicích

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Naše mateřská škola se na Vás těší. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Poskytujeme i bakalářské studium. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor. Zveme Vám do naší příjemné knihovny. Poskytujeme také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku