Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Středisko praktického vyučování Merkur, spol. s r.o.

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko praktického vyučování Merkur, spol. s r.o.

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Jsme specialisté v poradenských službách. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Našim záměrem je ochotné jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta aplikované informatiky

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Dejte si něco vynikajícího v naší jídelně. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Serioznost je naší vizitkou. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro sluchově postižené Valašské Meziříčí

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Vyberte si z nabídky naší jídelny. Zabýváme se provozem družiny. Poradíme vám, čemu se jako dobrý elektrikář vyvarovat. Jedním z našich studijních oborů je i zahradník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. K dispozici je rovněž jídelna. Poskytujeme adekvátní vzdělání autoelektrikářům. Poskytujeme vzdělávací kurzy pro zámečníky. Neváhejte se přihlásit do oboru elektrikář. Vyberte si z naší široké nabídky seminářů. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Prostory naší jídelny jsou v souladu s platnými hygienickými předpisy. Naše instituce se specializuje na vzdělávání fotografů. Poradíme vám, jak vést vlastní podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Příjemné prostředí naleznete u nás. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy Hluboká nad Vltavou

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Přinášíme vám také možnost vzdělání v oboru elektrikář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyzikální biologie Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku