Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

 
 

Střední škola technická Opava, Kolofíkovo nábřeží

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se nástrojářem. Nabízíme vzdělání v oboru obráběč kovů. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Provozujeme knihovnu, kde si můžete zapůjčit nepřeberné množství knih a časopisů. Poskytneme Vám také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola obchodně technická, s.r.o.

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Zvolte si některé z pokrmů oblíbené jídelny naší instituce. Jsme tím správným místem, pokud chcete být zámečníkem. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. U nás se můžete stát profesionálním fotografem. Přinášíme Vám možnost pěkného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Zlín

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přijďte studovat na naši střední školu. Naše jídelna nabízí velký výběr pokrmů. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Náš obor je pro vás ten pravý, pokud se chcete věnovat architektuře. Neváhejte se přihlásit do našeho stavebního oboru. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta multimediálních komunikací

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole. K dispozici máme vlastní jídelnu s nabídkou mnoha jídel. Nabízíme vzdělávací kurzy pro fotografy. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. U nás najdete i odbornou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademická poradna Fakulty humanitních studií

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Naše mateřská škola dbá na blaho dětí. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. Vyučujeme ekonomiku na vysoké úrovni. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno. Využijte možnosti navštívit naši knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu a ekonomiky

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Jsme specialisté na bakalářské obory. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta humanitních studií

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Jsme velmi solidní vysokou školou. Zabýváme se ekonomikou. Navštivte také naši vlastní knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta technologická

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Dbáme na to, aby naši studenti měli dostatečné znalosti z ekonomiky. Jsme specialisté na bakalářské obory. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Univerzitní institut

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše mateřská škola splní vaše náročné požadavky. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor. Provozujeme knihovnu, kde si můžete zapůjčit nepřeberné množství knih a časopisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku