Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyšší odborné školy

 

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o.

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Do naší základní školy se budou vaše děti těšit. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole. Jsme škola pro podnikání. Poskytujeme vzdělávání v oboru knihař. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení. Zajišťujeme také možnost vhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola Havířov, s.r.o.

Příjemné prostředí je naším krédem. Poskytneme vám 100% poradenství. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme možnost bakalářského studia.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá vyšší odborná škola daňového poradenství STING, s.r.o.

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole. Jsme specialisté na ekonomiku. Ukážeme vám, jak správně podnikat. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb Brno

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Děti jsou v naší základní škole spokojené. Na naši střední školu se můžete spolehnout. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola zdravotnická Brno

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Garantujeme seriozní jednání. Odborné poradenství je jednou z našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckých řemesel a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Přijímáme přihlášky na naši střední školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evangelická akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno

Příjemné prostředí naleznete u nás. Důvěřujte naší znalosti. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veřejně správní akademie - vyšší odborná škola, s.r.o.

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium Marianum - Týnská vyšší odborná škola

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku