Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vysoké školy

 

Ostravská univerzita v Ostravě

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor. Naše instituce vám poskytuje služby v rámci knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomická fakulta

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Studium našich magisterských oborů je velice žádané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta umění

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta sociálních studií

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Ušetřete peníze a knihy si choďte půjčovat k nám do knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni. Posláním naší knihovny je získávat, zpracovávat a uchovávat literaturu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornicko-geologická fakulta

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Rozšiřte si u nás své znalosti. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Poskytujeme i magisterské studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme studium na vysoké škole. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky. Poradíme vám, čemu se ve stavebnictví vyvarovat. Půjčte si knížku z naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta zdravotnických studií

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Provozujeme knihovnu, kde si můžete zapůjčit nepřeberné množství knih a časopisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku