Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Velkoobchod a výroba > Výroba textilu, oděvů a obuvi

Výroba textilu, oděvů a obuvi

 
 

Ing. Iveta Zelníčková, obšívání koberců

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. Vyberte si u nás z bohaté nabídky kvalitních maturitních šatů. Naše kvalitní plesové šaty vám pomohou zazářit. Přijďte si k nám pro pěkné kalhoty. Poskytneme vám také různé typy plesových korzetů. Dokážeme pro vás najít ty nejlepší montérky dle vašich požadavků. U nás můžete zakoupit kvalitní ponožky. Nabízíme celou řadu podkolenek dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tena Fabric, a.s.

Dlouholetá působnost na trhu je důkazem naší kvalitní výroby v oboru odívání. Očekávejte od nás vždy jen seriózní přístup. Rychlé jednání je naší výsadou. Zajišťujeme zejména pečlivost zpracování materiálů. Kvalita zboží je u nás zajištěna. Pomůžeme vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výroby textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hurka-prodejce koberců a podlah

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. U nás najdete kvalitu za výhodné ceny. Každý si u nás vybere z naší nabídky hezkých ručníků. Svým zákazníkům nabízíme velkoobchodní prodej textilu, oděvů a obuvi. Kvalitní a pohodlné dresy u nás získáte za výhodné ceny. Zvolte si ty nejlepší padnoucí podkolenky z naší bohaté nabídky. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních ponožek. V naší nabídce jsou polštáře za dostupné ceny. Přijďte si k nám pro nové hřejivé deky. Vyberte si u nás z mnoha druhů bytového textilu. Přicházíme s nabídkou praktických ubrusů pro každého. Nabízíme také kvalitní zástěry. Nabízíme kvalitní montérky pro každého. Naše nabídka plesových korzetů je bezkonkurenční. Pěkné kalhoty od nás obohatí váš šatník. Nabízíme kouzelné šaty vhodné na ples. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky maturitních šatů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kollea, s.r.o.

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. V naší nabídce naleznete maturitní šaty různých barev. Nabízíme kouzelné šaty vhodné na ples. Vkusné kalhoty od nás jistě oceníte. Od nás si odnesete pouze kvalitní plesové korzety. Vybereme pro vás montérky dle vašich potřeb. Poskytujeme široký výběr vest. Součástí našeho sortimentu jsou i kvalitní ponožky. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny. V rámci našich služeb se věnujeme i opravám obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kobraj, s.r.o.

Jsme tu pro vás v rámci naší výroby v oboru odívání. U nás najdete kvalitu za výhodné ceny. Vyberte si u nás z pestré nabídky krásných maturitních šatů. Z našich plesových šatů si vybere každá. Naše kalhoty vám vykouzlí svůdnou postavu. Svým zákaznicím nabízíme i plesové korzety. Vybereme pro vás montérky dle vašich potřeb. Kvalitní ponožky u nás dostanete za výhodné ceny. Poskytujeme nabídku podkolenek za výhodné ceny. Pěkné záclony od nás vám zútulní domov. Využijte možnosti sjednat si u nás také opravy obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Zábojová- Ruční tkaní z ovčí vlny

V oblasti našich služeb se zaměřujeme také na výrobu v oboru odívání. Seriózní přístup je nám vlastní. Spolehněte se u nás na rychlost služeb. Pomůžeme vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výroby textilu. Zaručujeme ochotu při jednání s našimi klienty. V naší nabídce naleznete také kvalitní polštáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šupák

Dlouholetá působnost na trhu je důkazem naší kvalitní výroby v oboru odívání. Nabízíme šaty vhodné pro maturitu. Přijďte si vybrat nové plesové šaty. Pořiďte si u nás kvalitní kalhoty. Přijďte k nám využít nabídky mnoha druhů plesových korzetů. Nabízíme kvalitní montérky pro každého. Nabízíme k prodeji také ponožky. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská gobelínová manufaktura, spol. s r.o.

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. Zaměřujeme se na bohatý výběr maturitních šatů. V nových plesových šatech zazáříte. Vyberte si u nás hezké kalhoty. Přijďte k nám využít nabídky mnoha druhů plesových korzetů. Nabízíme celou řadu montérek různých parametrů. Nabízíme k prodeji také ponožky. Vybereme vám podkolenky dle vašich představ. Využijte možnosti sjednat si u nás také opravy obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Teplická - Výroba textilu, oděvů a obuvi

V oblasti našich služeb se zaměřujeme také na výrobu v oboru odívání. Usilujeme o co největší pečlivost zpracování. Naší nabídku tvoří zejména kvalitní zboží. Zaručujeme vám rychlý přístup k řešení vašich požadavků. Pomůžeme vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výroby textilu, oděvů a obuvi. Součástí námi poskytovaných služeb jsou i opravy obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ateliéry tapisérií, s.r.o.

V rámci výroby v oboru odívání dbáme na kvalitu a preciznost. Pokud hledáte ochotu jednání, jste u nás na správném místě. Serioznost je nám vlastní. Pomůžeme vám díky našim znalostem výroby textilu. Pečlivost zpracování je pro nás důležitá. Vždy vám můžeme nabídnout kvalitní zboží. Rychlost pomoci každému klientovi je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku