Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Výroba stavebnin

 
 

Teplo + Tehnika

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Pečlivě zpracujeme vaše požadavky a co nejdříve vám dáme vědět. Naše společnost se vždy zaměřuje na kvalitní poradenství. Profesionální přístup při výrobě rolet činí z našich výrobků dokonalé zboží pro zákazníka. V naší nabídce máme i cementové zdící malty. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Pokud jste se rozhodli stavět nebo jen upravovat okolí vašeho domu, využijte naši nabídku štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DANIFERRA, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. U nás se setkáte s ochotu a kvalitní informovaností. V poradenství máme skvělé výsledky. Naše kvalita výrobků předčí i konkurenci. Naše společnost je známá svou pečlivostí ve zpracování stavebnin. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Naše firma zpracovává vysoce kvalitní betonové směsi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RIVAL FLOOR, s.r.o.

Stavebniny z naší výroby jsou kvalitní a cenově dostupné. Pomůžeme vám svými znalostmi na dané téma. Výroba si zakládá na kvalitních vstupních materiálech. Naše firma je známá svou rychlostí a prvotřídní kvalitou. Jsme seriozní výrobce stavebnin, který nabízí mnoho kvalitních produktů. Vyrábíme produkty nejvyšší světové kvality srovnatelné s předními evropskými výrobci a splňujeme také nové normy zaváděné v EU. Naše společnost se vždy zaměřuje na kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratová Technika ,s.r.o.

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Naše výroba produktů si stále zachovává řemeslnou pečlivost zpracování každého kusu s velkým důrazem na kvalitu. Naši firmu charakterizuje kvalitní výroba, věcná komunikace a ochota, rychlé dodání a výborné ceny. Snažíme se rychle reagovat na poptávku zákazníků a tomu přizpůsobovat výrobu našich produktů. Důležité pro naši společnost jsou kvalitní výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otakar Šrámek

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Pečlivost zpracování je naší prioritou. Dobrá znalost regionu nás předurčuje stát se největším dodavatelem stavebnin do širokého okolí. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Máme velké nároky na výrobky které musí splňovat přísné normy. Naše výrobky jsou velmi kvalitní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Špaček

Patříme mezi nejvyhledávanější výrobce těchto stavebních materiálů. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům. Naše firma je pečlivá ve zpracování a realizaci zadaných zakázek. Rychlost zpracování vaší zakázky je pro nás vždy důležitá. Rádi a ochotně vám pomůžeme s výběrem materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAK cz, s.r.o.

Sledujeme nové trendy ve výrobě stavebnin. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Zaměřujeme se především na kvalitu. Pečlivost zpracování v rámci výroby je naším cílem. Zabýváme se výrobou oken nejvyšší kvality. Naše plastová okna vám vydrží po celý život. Pevně věříme, že budete s námi vyrobenými dveřmi spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pila Nepomuk, s.r.o.

Využijte skvělých služeb naší výroby stavebnin. Výroba si zakládá na kvalitních vstupních materiálech. Díky naším splňujícím noremám máme skvělé výrobky. Díky naší výrobě stavebnin je vynikající poradenství pro zákazníka samozřejmostí. Vždy vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Hranoly pro vaše potřeby nabízí naše stavební společnost. V našem sortimentu naleznete prkna a jiný materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Saton

Zabýváme se výrobou různých druhů stavebnin. Máme velké znalosti v oblasti výroby stavebnin. Přesvědčte se přímo na naší prodejně. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Naše komplexní služby zahrnují pečlivost zpracování. Naše kvalita výrobků předčí i konkurenci. S kovovýrobou máme bohaté zkušenosti. Ploty z naší výroby stavebnin jsou velmi kvalitní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemiaflex Rolltech, s.r.o.

My stavebniny kvalitně vyrobíme a vy za pár měsíců kvalitně bydlíte. Kvalita a rychlost je cílem naší výroby stavebnin. Tyto stavebniny už nemusíte složitě shánět, my vám je ochotně vyrobíme. Stále se rozšiřující poptávka po našich výrobcích je podpořena maximální ochotou firmy vyjít zákazníkům vstříc v jejich požadavcích. Vyrábíme vrata na zakázku. Námi vyrobené rolety vám zpříjemní bydlení i pracovní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku