Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Výroba obalů

 
 

Fromm obalové systémy CZ, s.r.o.

V oblasti výroby obalů jsme renomovanou společností. Kvalitu výrobků a spokojené zákazníky máme na žebříčku úkolů v naší firmě na prvním místě. Díky našim páskovačkám napnete pásky bezpečně a pevně. Specializujeme se také na výrobu a kompletaci krabic. Našim zákazníkům nabízíme k prodeji také kvalitní a spolehlivé balicí stroje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRAPAC

V oblasti výroby obalů jsme skutečnými odborníky. Naše společnost disponuje moderními technologiemi, díky kterým je rychlost výroby zaručena. Vždy najdeme rychlé a pro obě strany přijatelné řešení, aby kvalita našich výrobků byla pro vás vyhovující. U nás vám zajistíme veškeré odborné poradenství. Naše vázací pásky využijete hlavně ke zpevnění zboží při manipulaci. Nabízíme také ruční páskovačky pro použití v méně frekventovaných provozech. Dle vašich požadavků vyrobíme folie přesně na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSKAR PLAST, s.r.o.

Věnujeme se kvalitní výrobě obalů. Jsme připraveni poskytnout vám komplexní poradenství již od samého začátku naší spolupráce. Rychlost dodání našeho zboží v kvalitním provedení není pro nás žádný problém. Dbáme na kvalitní a pečlivé zpracování každého výrobku. Naším cílem je, aby veškerý obchod, který zajišťujeme proběhl bez problémů a s ochotou od začátku výroby po konečné předání zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jokey Praha CZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu kvalitních obalů. Jsme připraveni poskytnout vám komplexní poradenství již od samého začátku naší spolupráce. Rychlost vyřízení objednávky u nás vás jistě mile překvapí. Znalost poptávky obalů nám zajistila optimální výrobu a export. Díky naší vstřícnosti a ochotě nás oslovuje stále více zákazníků. Každý obal přímo na míru vybíráme s ohledem na pečlivost zpracování a dlouhou životnost obalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plastové obaly DH Dalibor Hudec

Výroba obalů je naší specializací. Mottem naší firmy je komplexnost a serioznost pro klienty. Uspokojíme vás svou rychlostí vyřízení individuálních požadavků na výrobu. Podniků s ochotou a servisem pro zákazníky, jako naleznete u nás, již mnoho není. Dobrá znalost obalového materiálu, který prodáváme, je samozřejmostí. Výroba a zpracování obalů vyžaduje přesnost a pečlivost - to naše společnost umí velice dobře. Za kvalitu našich výrobků se můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Excor - Zerust, s.r.o.

Jsme odborníky na výrobu obalů. Vždy najdeme rychlé a pro obě strany přijatelné řešení, aby kvalita našich výrobků byla pro vás vyhovující. Nabízíme poradenství v oblasi obalů a veškeré služby spojené s touto problematikou. Našim cílem je serioznost, vysoká profesionalita v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka. Na návrhu vašeho obalu se můžete dohodnout s naším externím pracovníkem přímo u vás ve firmě. Folie u nás pořídíte levněji než jinde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IBS Logistics, s.r.o.

Zabýváme se výrobou obalů. Poradenství v podání naší společnosti je zaměřeno především na problematiku výroby správného obalu. Z našeho jednání ihned pocítíte ochotu a radost z prodeje. Vždy dbáme na pečlivost a precizní zpracování obalu. Kvalitu výrobků a spokojené zákazníky máme na žebříčku úkolů v naší firmě na prvním místě. Rychlost dodání našeho zboží v kvalitním provedení není pro nás žádný problém. Našim cílem je serioznost, vysoká profesionalita v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXCOLO s.r.o.

Prioritou naší společnosti je výroba kvalitních obalů. Naše obaly zaručí perfektní uchování kvality výrobku během skladování a přepravy. Naše vazací pásky vyrábíme moderními technologiemi. Páskovačka z naší výroby má snadné ovládání. Vyrobíme pro vás sáčky dle vašeho přání. U nás máte základní pojištění zásilky započítáno vždy v ceně dopravy. Vyrobíme vám i konstrukčně náročné kartonové obaly s vysokou pevností. Návrh vhodného obalu a výroba funkčního vzorku na vyžádání klienta je u nás samozřejmostí. Originální potisk od nás vaši zákazníci nepřehlédnou. Specializujeme se také na výrobu kvalitní vlnité lepenky pro balení. Specializujeme se také na výrobu a kompletaci krabic. Zabýváme se také šitím pevných obalových pytlů. Zabýváme se výrobou a kompletací kvalitních obálek standardních rozměrů. Vyrábíme úložné kontejnery. Folie u nás pořídíte levněji než jinde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLASTYKO WORD, s.r.o.

V oblasti výroby obalů jsme skutečnými odborníky. Vždy najdeme rychlé a pro obě strany přijatelné řešení, aby kvalita našich výrobků byla pro vás vyhovující. Pomůžeme vám s výběrem kufru podle vašich požadavků. U větších zásilek kalkulujeme cenu dopravy individuálně. Garantujeme spolehlivou aktivní komunikaci od návrhu až po výrobu. Specializujeme se také na výrobu a kompletaci krabic. Pro vaši potřebu vyrobíme folii libovolných rozměrů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODORLICKÁ KARTONÁŽNÍ

Věnujeme se výrobě kvalitních obalů. Kvalita našich výrobků je dokázána spokojeností našich zákazníků. Rychlost vyřízení objednávky u nás vás jistě mile překvapí. Využili jsme naše znalosti a zkušenosti a připravili jsme pro vás širokou nabídku našich výrobků. Termín dopravy s vámi předem domluvíme. Naše uvedené ceny zahrnují i potisk obalu. Specializujeme se také na výrobu a kompletaci krabic.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku