Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Velkoobchod a výroba > Výroba nábytku > Výroba nábytku pro hotely a restaurace

Výroba nábytku pro hotely a restaurace

 

Stolařství TEKTONA

Naše truhlářské a stolařské práce zahrnují výrobu nábytku. Vybavte si vaši kuchyň naší kvalitní kuchyňskou linkou. U nás se dozvíte to nejdůležitější ohledně zařízení ložnice. Moderní dětský pokoj je to, čím se zabýváme. Nechte si vyrobit schodiště v našem zakázkovém truhlářství. Nabízíme levnou dopravu nábytku. Poradíme si s montáží nábytku všech značek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TON, a.s.

K našim činnostem patří výroba nábytku. Při zhotovení vaší zakázky poskytujeme bezplatné poradenství. Vynikáme rychlostí vyhotovení zakázky za příznivé ceny. Na pečlivosti zpracování vaší zakázky si zakládáme. Naše výrobky prochází několikastupňovou kontrolou kvality. Vyrobíme a dodáme stůl na míru. V naší nabídce naleznete zajímavé designové židle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LACHMAN STYL, s.r.o.

Při výrobě nábytku si zakládáme na precizním dílenském zpracování. Neváhejte u nás zakoupit výrobky nejvyšší kvality. Naše dveře si na trhu získaly řadu příznivců. Využijte naší exkluzivní nabídky kvalitních českých oken. Návrhy interiérů zpracujeme kvalitně a za rozumnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OFFIM interiéry

Specializujeme se na výrobu moderního nábytku. Naší předností je rychlost při vyhotovení zakázky. Zakládáme si na serióznosti a spolehlivosti. Díky vysoké kvalitě našich produktů pokrýváme široké spektrum zákazníků. Součástí prodeje dřevěného nábytku jsou i kvalitní stoly. Kvalitní židle zakoupíte jedině u nás!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Kučera

Podle vašich představ vám vyrobíme kvalitní nábytek. Sestavte si u nás ložnici za rozumné ceny. U nás nakoupíte šatnu za ty nejlepší ceny. Nabízíme osobitý styl pro váš obývací pokoj. Nabízíme elegantní řešení formou dětských pokojů na klíč. V našem sortimentu naleznete kompletní nabídku dveří a zárubní. Naše truhlářská firma se zaměřuje na výrobu stolů. Nabízíme skříně různého provedení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství Na Babáku

Při výrobě nábytku nasloucháme požadavkům zákazníka. Při zhotovení vaší zakázky poskytujeme bezplatné poradenství. Vynikáme rychlostí vyhotovení zakázky za příznivé ceny. Našimi přednostmi jsou dlouholeté zkušenosti a pečlivost zpracování. Kvalita je základem naší výroby. Zakládáme si na serióznosti a spolehlivosti. V naší nabídce naleznete altány všech typů, tvarů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství Jantar

U nás vám vyrobíme jakýkoliv nábytek. Jsme tu pro zákazníky, kteří preferují spolehlivost a serióznost poskytovaných služeb. Zařídíme vše, co je potřeba k vybavení vaší ložnice. Naše dětské pokoje si vaše děti zamilují. Nabízený nábytek do vaší kanceláře se vyznačuje vysokou precizností a propracovanými funkčními detaily.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LENA NÁBYTEK, s.r.o.

Při výrobě nábytku nasloucháme požadavkům zákazníka. Pro naše zákazníky zajišťujeme kvalitu a pečlivost při zpracování zakázek. Při práci dokážeme zúročit své dovednosti a znalosti. Zajišťujeme kompletní servis včetně poradenství. Profesionalita a ochota jsou vlastnosti, které jsou pro nás vlastní. Nakupujte kvalitní postele přímo od výrobce! Zabýváme se zhotovením originálních grafických návrhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Nedvěd

Naší činností je zpracování a výroba nábytku na míru. Serióznost našich služeb je to, na co se můžete spolehnout. Nedílnou součástí našeho profesionální jednání je i ochota. Zprostředkujeme pro vás i technické poradenství. Díky rychlosti vyhotovení zakázky vyhovíme i těm nejnáročnějším zákazníkům. Přesvědčte se jedinečností a pečlivostí zpracování našich produktů. Naše výrobky prochází několikastupňovou kontrolou kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVATOŠ, s.r.o.

Nabízíme výrobu krásných kusů nábytku. Na pečlivosti zpracování vaší zakázky si zakládáme. Jsme známí svým kladením důrazu na kvalitu s ohledem na příznivou cenu. Zajistěte si krásné stolování v námi navrhnuté jídelně. Stoly nabízíme v klasickém i designovém provedení. Výroba židlí patří neodmyslitelně do naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku