Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Výroba dveří

 
 

Hrazdíra Alois

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Nechte si u nás vyrobit okna. Nechte se inspirovat množstvím realizací a my vám dveře vyrobíme podle vašich představ. Vyrobíme vám vrata na míru. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. Nabízíme maltu v jakémkoli množství. Naše sprchové kouty jsou kvalitní a za výhodnou cenu. V naší nabídce najdete štěrky pro základové desky, štěrkodrtě pro zpevnění cest a štěrky pod zámkovou dlažbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IB Mont

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Děláme už mnoho let v oboru stavebnictví a víme, jak dosáhnout co největší kvality stavebních produktů. Naše společnost nabízí zákazníkům také poradenství. Zajišťujeme výrobu vysoce odolných a pevných dveří. Námi vyráběné rolety pomáhají zlepšit komfort vašeho domova. V naší firmě zpracováváme kvalitní beton. Za kvalitu malty od nás ručíme. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Oplocení a ploty zakoupíte v naší prodejně. V naší nabídce najdete štěrky pro základové desky, štěrkodrtě pro zpevnění cest a štěrky pod zámkovou dlažbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlomek

My stavebniny kvalitně vyrobíme a vy za pár měsíců kvalitně bydlíte. Rychlost, s jakou se naše firma orientuje na trhu se stavebninami, nám umožňuje být stále krok napřed před ostatními. Zaměřujeme se především na kvalitu. Naše výroba stavebnin je známá svým kvalitním poradenstvím. Máme pro vás nabídku všech typů dveří. Na kvalitu našich rolet se můžete spolehnout. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Těžíme a upravujeme štěrky pro firmy i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Beránek, výroba dveří

Naše výroba stavebnin je známa svými atraktivními cenami. Od našeho týmu získáte kvalitní poradenství. Normy každého našeho výrobku jsou splňující. Ochota našich pracovníků zaznamenávat moderní trendy ve vývoji stavebních materiálů, nám umožňuje rychle reagovat a měnit technologii výroby k ještě větší kvalitě našich výrobků. Velký důraz klademe na kvalitu materiálu a pečlivost zpracování. Jsme dlouholetý výrobce dveří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SINAI, spol. s r.o.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Pro naše produkty je hlavní kvalita. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. Vyrobíme pro vás okna. Jsme zaměření na výrobu plastových oken. Nabízíme výrobu hliníkových profilů. Máme pro vás nabídku všech typů dveří. Vyrobíme zábradlí podle vašich požadavků. Specializujeme se na výrobu všech druhů rolet. V nabídce máme velmi kvalitní maltu. Objednejte si sprchový kout z naší výroby. V naší výrobě stavebnin si vyberete kvalitní nábytek. Pro vaši potřebu dodáme štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BIDOS s.r.o.

Výrobou našich stavebnin potěšíme stavební firmy i jednotlivce. Tyto stavebniny už nemusíte složitě shánět, my vám je ochotně vyrobíme. Jsme známí a zavedení výrobci oken. Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových oken. Vyrábíme všechny typy rolet. Jsme zavedený výrobce žaluzií. Naše suchá malta vás nikdy nezklame. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Máme zkušenosti s výrobou kvalitních parapetů. Máte-li zájem o námi nabízený štěrk, kontaktujte nás nebo přijeďte přímo k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dortechnik, s.r.o.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Pro naše produkty je hlavní kvalita. Zabýváme se výrobou hliníkových oken. Poskytujeme službu výroby dveří. Jsme odborníci na výrobu rolet. Zaměřujeme se na nabídku malty. Naše skvělá nabídka se zaměřuje i na sprchové kouty. Naše společnost nabízí velký výběr kvalitních štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teckentrup GmbH & Co. KG

S výrobou stavebnin máme velké zkušenosti. Poskytujeme službu výroby dveří. S našimi mřížemi budete spokojeni. Pro naše zákazníky vyrábíme kvalitní vrata. Jsme známý výrobce rolet. Nabízíme maltu v jakémkoli množství. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Těžíme a zpracováváme štěrky pro stavební a betonářskou výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hapines holding, a.s.

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Ochota našich pracovníků zaznamenávat moderní trendy ve vývoji stavebních materiálů, nám umožňuje rychle reagovat a měnit technologii výroby k ještě větší kvalitě našich výrobků. Již dlouhou dobu dodáváme na trh okna. Jsme dlouholetý výrobce dveří. Námi vyrobené rolety vám zpříjemní bydlení i pracovní prostředí. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Jsme schopni vyrobit sprchové kouty přesně na míru. Těžíme a upravujeme štěrky pro firmy i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hörmann Česká republika, s.r.o.

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Pokud jste spokojeni s kvalitou našich výrobků, rádi zpětně uvítáme vaše názory. Specializujeme se na výrobu dveří. Vyrábíme mříže na objednávku. Jsme zaměřeni na výrobu bran podle požadavků zákazníka. Zabýváme se výrobou vrat. Na kvalitu našich rolet se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Zhotovíme na zakázku sprchový kout. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku