Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Veterinární péče

 
 

Veterinární ordinace Krásno

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Šárka Molková, veterinární služba

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Baláž - stříhání a ošetření kopyt skotu

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Aberl MVDr. - veterinář

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Zdeněk Krupil - veterinární péče

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš ŠŤASTNÝ - veterinární péče

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Jsme renomovaná klinika všeobecné chirurgie. Poskytujeme služby špičkových odborníků v oboru ortopedie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru. Naše ortopedické oddělení se zabývá vrozenými i získanými deformitami a poraněním pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Hloubětín, s.r.o.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí. Na ortopedickém oddělení vám budeme vašim končetinám věnovat perfektní ortopedickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Altavet, spol. s r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterina Tachov, s.r.o.

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Můžete také využít služeb naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku