Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Velkoobchod a výroba

Velkoobchod a výroba

 
 

Cascon, s.r.o.- Velkoobchod a výroba

Nabízíme ruční výroba a distribuce zábavných kondomů z přírodního latexu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVK Polypharm, s.r.o.- Velkoobchod a výroba

Nabízíme firmu je importérem a distributorem prezervativů a dalších výrobků značky Contex.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Šulcová

Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Obory činnosti: Velkoobchod a maloobchod, Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

odex Marcela Houdková

zakázková výroba pracovních oděvů prodloužené a nadměrné velikosti poskytujeme náhradní plnění dle zákona č. 435 z r 2004 sb doprava zdarma množstevní slevy

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOTVOZ CZ s.r.o.

Velkoobjemové vaky,regranulát LDPE;folie,sáčky a tašky z PP,PE,HDPE,LDPE,BOPP;rašlové a PP,PE pytle;silážní,mulčovací,krycí,ochranné FOLIE a SÍTĚ;SÍŤOVINA na balení slámy a sena;LANA přírodní,PA,PP;motouzy;špagáty;jutová příze;stavebnictví-PP vlákna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROSEAL a.s.

EUROSEAL a.s. - výrobce bezpečnostních plomb a distributor bezpečnostních obálek Naše produkty naleznou své uplatnění všude tam, kde je potřeba zajistit identifikaci pokusu o neoprávněnou manipulaci s uzávěrem. bezpečnostní plomby: špičkový, vysoce technicky vyspělý produkt všestranné a jednoduché použití důmyslné technické řešení zabezpečení proti neoprávněné manipulaci konstrukční řešení, použité materiály a jednoduchý způsob uzavírání umožňují snadnou manipulaci a aplikaci široká nabídka barev, typů a označení umožňuje aplikaci pro téměř jakýkoliv účel značení plomb je prováděno s ohledem na uvažované použití, buď hloubkovou tepelnou ražbou přes barevnou pásku, laserovým paprskem, termo potiskem a inkjetem systém interní kontroly duplicity výroby zabraňuje možnosti výroby identických plomb individuální značení i pro malé objednací množství bezpečnostní obálky DEBATIN: patří k tomu nejlepšímu, co světový trh v oblasti zajištění zásilek nabízí vyráběny z vysoce kvalitní folie LDPE různé tloušťky špičkové bezpečnostní prvky sloužící jako prevence neoprávněného otevření a opětovného uzavření rychlé a snadné použití bez lepidel a jiných nástrojů výroba i na základě vlastní specifikace zákazníka Pro zajištění kvality a přesnosti výroby a značení provozuje společnost systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2009.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velkoobchod textilní galanterie TKACZIK

Prodej galanterie - jehly, nitě, knoflíky, stuhy, krajky, korálky, perličky, bižuterie, gumy, příze, spony, popruhy, nášivky, aplikace, šály, šátky, přezky, šle, záplaty, špendlíky, mašle, šicí potřeby, třásně, flitry, krejčovský metr, záclonovka, křída, ramínka, nůžky, zdrhovadla, šňůry, keprovky, šikmé proužky, lemovky, cáry, pletací jehlice, silon, lanko, gumička, drátek, kleště, cívky, lepidlo, nažehlovací kamínky, pruženky, prýmky, gumičky, lanka, silon, voskované šnůrky, atlasová šnůrka, bižuterní kleště, drátek, bižuterní krabičky, zapínání, naušnícová příprava, naušnicové háčky, rondelky, kaplíky, zapínání k broži, řetízky, korálky sady,kůže, svatební příprava a dekorace. Provozujeme velkoobchod i maloobchod. Prodej přes e-shop.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orlická televize

Výroba audiovizuálních děl, televizních dokumentů, reportáží, filmů a VFX. Pronájem filmové techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cobet plus, s.r.o.

Výroba a dovoz značkových pánských ochran.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pokladník Václav

Prodej štípaného palivového dřeva.Měkké (borovice,smrk) Tvrdé (dub buk).Délky od 30 do 50 cm na skladě.Kratší délky na objednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku